Gratis

Specialist Resurse Umane

Top Performance Management S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam un Specialist Resurse Umane talentat, atent la detalii si cu planuri mari!
Esti dinamic/a, competitiv/a si pasionat/a de domeniul HR?
Daca deja te-am facut curios/ curioasa atunci te invitam sa afli ceea ce ne dorim de la viitorul nostru coleg/a:

Persoană comunicativă, organizată, proactivă, atentă la detalii și orientatată spre rezolvarea problemelor.
Experienta de cel putin un an in domeniul Resurse Umane;

Studii superioare finalizate (in domeniul resurselor umane reprezinta un avantaj);

Cursuri de specialitate: inspector resurse umane, legislația muncii (constituie avantaj);
Abilități excelente de utilizare PC (pachet Office);
Bună cunoaștere și înțelegere a proceselor legate de resurse umane;
Cunoștințe de limbă engleză nivel mediu;
Foarte bune abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Recrutarea si selecția necesarului de personal conform necesitaților Companie;
Pregătirea si coordonarea întregului proces de recrutare si selecție;
Redactarea si publicarea anunțurilor de recrutare;
Selectia cv-urilor pentru pozitiile vacante impreuna cu managerul de departament;
Programarea candidatilor la interviu;
Transmitere feedback candidatilor in urma interviului;
Intocmirea si gestionarea dosarelor de personal ale angajatilor (contracte de munca, acte aditionale, decizii, adeverinte de vechime)
Programarea si evidenta controalelor de medicina muncii;
Eliberarea la cerere a oricarui document care sa ateste calitatea de salariat a solicitantului;
Arhivarea si evidenta diverselor documente specifice activitatii de resurse umane;
Intocmirea fiselor de post (cu suportul managerilor de departament);
Alte sarcini specifice departamentului de Resurse Umane.

BENEFICII:

Asigurare medicală privată după perioada de probă;
Telefon de serviciu;
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Mediu de lucru dinamic şi profesionist;
Posibilitate de dezvoltare profesională;
Pachetul salarial: se va discuta in cadrul interviului.

Compania Top Performance Management s-a înfințat în anul 2019, ca o companie de servicii și soluții integrate de consultanță în: - Contabilitate | Consultanță fnanciară | Audit - Managementul Resurselor Umane - Branding, marketing & design - Traduceri - Managementul flotei auto - Transport și expediții - Consultanță juridică pentru afaceri - Soluții administrare clădiri

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024