Gratis

Specialist Productie Publicitara

MAXIMIA MEDIA PRODUCTION SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare (de preferat inginerie)
- Experienta relevanta in project management
- Experienta in coordonarea unui departament de producție publicitară/ producție mobilier
- ⁠Cunoștințe operare PC (World, Excel, programe de grafica)
- ⁠Cunoștințe tehnologice de execuție mobilier/producție publicitară
- ⁠Experiența în domeniul client service și ofertare

Descrierea jobului

- ⁠Persoana activă, orientată spre obținerea unor rezultate
- ⁠Permis de conducere categoria B
- ⁠Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional
Atelierul de producție se afla în Jilava, judet Ilfov.

MAXIMIA MEDIA PRODUCTION inseamna experienta si implicare la MAXIM a echipei , inseamna servicii si productie de calitate pentru indoor advertising in Bucuresti si la nivel national , campanii publicitare cu focus pe : instore, galerii comerciale / hipermarketuri si supermarketuri , mall-uri .
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024