Gratis

Product Manager

Elta 90 Medical Research SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent de studii superioare in domeniul biologie, biotehnologie, medicina umana, medicina veterinara, farmacie si fizica.
Cunoscator cel putin de nivel mediu de limba engleza. Cunoasterea altor limbi constituie avantaj.
Permis de conducere fara incidente majore obligatoriu.
Disponibilitate la deplasari in tara si peste hotare.

Descrierea jobului

Postul este subordonat directorului dezvoltare si are drept scop promovarea si vanzarea de dispozitive medicale, aparatura si consumabile de laborator de ultima generatie spitalelor si clinicilor medicale. Jobul nu este job de product manager farma si implica cunostinte diverse din domeniul stiintelor. Ne intereseaza in principal cunostinte de imunologie, microbiologie, biologie moleculara.si conexe. Sunt doua posturi disponibile. Sediul companiei din aprilie se muta in Str Industriilor 13, Chiajna.

Principalele responsabilitati:
• identifica noi posibilitati de dezvoltare a portofoliului de clienti din zona alocata
• deruleaza actiuni de promovare si vanzare a produselor din portofoliul companiei
• realizeaza ofertele, incheie contractele cu clientii si urmareste derularea acestora
• participa impreuna echipa de sales support la intocmirea documentatiei pentru licitatiile publice
• mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti
• se implica in cresterea gradului de satisfactie al clientilor
• se perfectioneaza zi de zi in aria de interes pentru a fi la curent cu cele mai noi date din domeniu.

Beneficii:
  • Salariu relevant si corelat cu experienta in domeniu. Intervalul este intre 2000 si 6000, dar daca esti un candidat cu experienta superioara se poate discuta.
  • masina de serviciu
  • asigurare medicala
  • bonuri de cultura
  • bonuri de masa
  • traininguri.
  • Descrierea companiei

    Companie multinationala distribuitoare de aparatura medicala de laborator, dispozitive medicale, consumabile si reagenti, cauta viitori specialisti in vanzarea de tehnica de varf.
    Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024