Gratis

Specialist Marketing

STORM MEDIA TECHNOLOGY SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii superioare, preferabil cu specializarea în Marketing.
  • Experiență în marketing de minim 5 ani.
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat, iar cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj.
  • Cunoștințe solide de business și marketing.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Viziune de business și abilități de coordonare a proiectelor și oamenilor.
  • Capacitatea de a dezvolta strategii de marketing adecvate business-ului.
  • Abilități excelente de negociere, coordonare și planificare.
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a construi relații interumane.

Descrierea jobului

Responsabilități și atribuții:
  • Coordonarea întregii activități și echipei de marketing (inclusiv marketing online).
  • Elaborarea strategiei și politicilor de marketing ale companiei în funcție de obiectivele generale ale
  • managementului și asigurarea implementării acestora.
  • Menținerea relațiilor cu celelalte departamente ale companiei.
  • Responsabil pentru producția materialelor de marketing: ședințe foto, postere, etichete, expoziții etc.
  • (monitorizarea bugetului, respectarea termenelor de execuție, asigurarea calității serviciilor).
  • Dezvoltarea politicilor de fidelizare a clienților.
  • Colaborarea directă cu agențiile de publicitate și mass-media.
  • Întocmirea rapoartelor periodice privind activitatea de marketing, însoțite de sugestii și propuneri
  • pentru obținerea celor mai bune rezultate.
  • Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul și o scrisoare de
  • intenție la adresa de e-mail specificată. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să
  • contribuiți la succesul companiei noastre.

MARKET AROMA este o companie internațională cu experiență de peste 6 ani, care operează în prezent în mai multe țări europene, cum ar fi România, Bulgaria, Germania, Belarus etc.
Pe parcursul a 6 ani de activitate în domeniul aromamarketingului, MARKET AROMA a evoluat de la un simplu distribuitor la un reprezentant oficial al producătorilor de top din industria aromelor si parfumurilor.

Astăzi MARKET AROMA reprezinta oficial marii producători de sisteme profesionale de aromatizare, precum și unele laboratoare de parfumerie din Europa.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024