Gratis

Specialist Marketing

ALTIUS S.A.

Candidatul Ideal

  • Abilități de comunicare excepționale și fluență în limba engleză.
  • Diplomă de licență în Marketing, Comunicare sau un domeniu relevant.
  • Cel puțin 2 ani de experiență într-un rol de marketing.
  • Expertiză în utilizarea platformelor și instrumentelor de marketing digital.

Descrierea jobului

Căutăm un Specialist Marketing dedicat, pentru un post cu normă întreagă, bazat în București. Acest rol este esențial în conducerea operațiunilor zilnice de marketing, inclusiv inițiative de comunicare, crearea de conținut și executarea strategiilor de marketing.

Responsabilități principale:
  • Implementarea strategiei de marketing și a campaniilor publicitare.
  • Îmbunătățirea prezenței noastre online prin articole de blog, crearea de conținut pentru rețelele de socializare și realizarea campaniilor de email marketing.
  • Analiza performanței campaniilor, oferind rapoarte detaliate și perspective.
  • Colaborarea între departamente pentru a asigura un mesaj de brand coeziv și consistent

Cu o experiență în piață de peste 24 de ani, ALTIUS reprezintă în Romania una dintre cele mai renumite companii din domeniul medical veterinar, precum Bioiberica, Elanco, Huvepharma, IDEXX, KRKA, Virbac, Zoetis, dar și mulți alții. Fie că este vorba despre medicamente și suplimente veterinare, aditivi furajeri sau echipamente de imagistică și diagnostic, portofoliul ALTIUS evoluează constant, astfel încât clienții să beneficieze de cele mai noi și performante produse din domeniu.

Echipa noastră este formată din profesioniști în domeniul medicinei veterinare, capabili sa ofere servicii de înalta calitate clienților în orice regiune a tarii s-ar afla aceștia. Tocmai de aceea suntem dedicați dobândirii, motivării și păstrării personalului dedicat și profesionist. Investițiile în cunoștințele și dezvoltarea tuturor angajaților ALTIUS îi ajută să devină printre cei mai buni din domeniile lor de activitate.

Ne implicăm activ în comunitate prin sprijinirea evenimentelor medicale de profil, prin organizarea de conferințe, workshop-uri, dar si prin programul cu tradiție VETS Grants destinat medicilor veterinari care doresc să devină diplomați europeni.

Dacă și pentru tine calitatea, inovația și profesionalismul sunt valori de bază, nu ezita să aplici acum!
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024