Gratis

Specialist Marketing - zona proiectare

CONCRETE & DESIGN SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

Experiență anterioara ca specialist în marketing intr-o firma de arhitectura – proiectare, constructii;
Absolvent/ă studii superioare (constituie un avantaj specializările în Marketing / Comunicare și Relații Publice, Arta Grafica sau Arhitectura);
Abilități individuale atât pentru producție cat și pentru editarea fotografiilor de arhitectură;
Cunoștințe avansate de limba engleză;
Abilități de lucru în echipă și implicare în proiecte multiple;
Cunoștințe de marketing digital, social media, marketing de conținut, copywriting;
Cunoștințe în Microsoft Suite, Adobe Creative Suite si cunoștințe în grafică publicitară (Corel, Photoshop, Illustrator);
Să fii creativ/ă, să ai inițiativă, capacitatea de a lucra independent, dar și într-un mediu colaborativ;
Să îți dorești să înveți lucruri noi și să ai o atitudine orientată spre rezultate;
Să îți poți planifica timpul astfel încât să fii eficient/ă;
Să fii atent/ă la detalii și să îți placă să faci research; Interes puternic pentru domeniile de artă și design și sectoarele culturale (comunicații, publicații, grafică, expoziții);

Descrierea jobului

Realizarea de studii de marketing care evaluează poziţia brandului companiei în piaţă

Resonsabilitati job:
Realizezi, implementezi și dezvolti strategii de marketing pentru companie;
Planifici inițiative de marketing pentru a ajunge la publicul țintă, prin intermediul canalelor adecvate;
Realizezi și implementezi campanii online și offline;
Dezvolți idei pentru campanii de marketing ce țin de domeniul de activitate;