Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Specialist marketing

ROMVAC
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie sa aiba aptitudini de planificare si organizare a activitatilor specifice , gandire analitica si sintetica, capacitate de comunicare, de acordare si transmitere de informatii, capacitate de evaluare

Descrierea jobului

Derularea activitatilor de promovare a companiei.
Beneficii: prima aniversara, tichete de masa, prime sarbatori, prima concediu de odihna

Descrierea companiei

Compania produce si comercializeaza vaccinuri si medicamente veterinare.
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.