Gratis

SPECIALIST DEPARTAMENT ACHIZITII SI LOGISTICA

Aqua Prestige S.R.L.

Candidatul Ideal

Competente personale:
- sa aiba insusiri de personalitate:
- seriozitate/responsabilitate.
- loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva,atentie la detalii, capacitatea de a lucra pe cont propriu si in echipa.
- sa aiba calitatile psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);

Descrierea jobului

Monitorizarea nivelurilor de stoc și a gradului de acoperire a produselor finite și luarea de măsuri corective, dacă este necesar, pentru a obține un nivel optim al stocurilor.
Măsurarea respectării cantităților și termenelor de livrare, în vederea inițierii unor măsuri proactive pentru optimizarea fiabilității livrărilor în timp optim.
Monitorizarea datelor de livrare și expedierea pentru produsele finite în timp optim, pentru a asigura fiabilitatea expedierii la timp către client .
Întreținerea datelor de bază și a datelor de referință în domeniul livrărilor, pentru a garanta calitatea datelor în toate sistemele logistice relevante.
Operarea sau sprijinirea unui sistem activ de gestionare a furnizorilor prin transmiterea de informații în vederea obținerii celor mai bune performanțe din partea furnizorilor.
✓transmiterea integrală și în timp util a informatiilor către Directorul General/ /Administrator
✓păstrarea în ordine a tuturor documentelor și corespondenței specifice
✓calitatea documentelor pe care le redactează și/sau transmite
✓acuratețea datelor pe care le transmite
✓calitatea traducerilor/corespondenței pe care le întocmeste pentru managementul firmei
✓convocarea participantilor la ședintele ocazionale
✓transmiterea completă și corectă a documentelor către destinatarii adecvați
✓păstrarea confidențialitătii datelor la care are acces.
Un mentor vă va sprijini în preluarea treptată a propriei responsabilități după o fază de formare inițială care vă va familiariza cu produsele, instrumentele, procesele și organizarea noastră.

Program de lucru:
L-V de la 09:00-16:30 cu jumatate de ora pauza de masa /zi.
Sambata,Duminica si sarbatorile legale sunt libere.
Salariu atractiv.

Aqua Prestige este o companie noua pe piata, activitatea noastra principala consta in comercializarea si imbutelierea de apa minerala de izvor.Suntem o companie in plina dezvoltare iar piata noastra de desfacere se desfasoara pe plan international!
Suntem o echipă tânără,dinamica și dorim să ne facem cunoscuți prin calitatea serviciilor noastre și promptitudinea cu care le prestăm. Suntem foarte atenți la detalii și ne dorim ca fiecare produs care iese din firma noastră să corespundă tuturor cerințelor clienților noștri.Te asteptam cu drag sa faci parte din echipa noastra si iti vom oferi tot spijinul necesar pentru a te integra!
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024