Gratis

Sofer

SC. MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL

Candidatul Ideal

  • permis de conducere categoriile B, C și E.
  • atestat șofer profesionist transport marfă sau în curs de formare;
  • disponibilitate la program prelungit;
  • corectitudine și spirit de echipă dezvoltat;
  • cazier judiciar curat.

Descrierea jobului

  • verifică şi asigură condiţiile tehnice necesare pentru siguranța circulației;
  • completează citeţ şi complet documentele necesare transportului şi le predă la termen;
  • asigură şi supraveghează încărcarea mărfurilor; urmăreşte poziţionarea corectă a acestora, cu respectarea normelor privind gabaritul şi stabilitatea în timpul mersului;
  • execută transportul de marfa conform programului stabilit de angajator; urmăreşte respectarea rutelor şi traseelor indicate;
  • asigură şi supraveghează descărcarea mărfurilor la clienți.

Se acorda Salariu motivant, tichete de masa si prime

Miruna Internaţional Impex Srl este unul din liderii importanţi de pe piaţa FMCG, are peste 24 de ani de activitate, în domeniul distribuţiei de băuturi şi alimente, pe o piaţă puternic concurenţială.

www.miruna-international.ro

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024