Gratis

SOFER PERSONAL

Guven Asfalt S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe:
- Permis de conducere categoria B valabil și fără incidente majore în ultimii 3 ani.
- Experiență anterioară în conducerea autoturismelor.
- Abilități excelente de comunicare și prezentare.
- Fara cazier judiciar;
- Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat);
- Cunostinte minime de mecanica auto;
- Vorbitor de limba engleza

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Transportul eficient și sigur al angajatorului în diferite locații.
- Menținerea mașinii în stare excelentă de funcționare și curățenie.
- Cunoașterea rutelor și a atracțiilor turistice pentru a oferi un serviciu personalizat.
- Este obligat sa se prezinte la serviciu la ora fixata in program, odihnit, in tinuta corespunzatoare si sa respecte programul stabilit;
- Experiență anterioară în conducerea autoturismelor, precum și cunoașterea și respectarea regulilor de siguranță rutieră.
- Abilități excelente de orientare și cunoaștere a rutelor, astfel încât să poți găsi cele mai rapide și eficiente căi de deplasare.
- Atitudine profesională și discreție în relația cu angajatorul și cu informațiile confidențiale.
- Flexibilitate în program și disponibilitate pentru deplasări în afara programului de lucru obișnuit, în funcție de nevoile angajatorului.
- Sa locuiasca in mun. Bucuresti
- Disponibilitate pentru program prelungit

Relatii organizatorice:
1. de subordonare: Directorului General al societatii;
2. funcţionale:
- are relatii de serviciu cu toate serviciile, birourile/compartimentele si alte entitati functionale.
In acest sens, are relatii cu:
- personalul de conducere al societatii;
- personalul de execuţie al societatii;
3. de colaborare: cu personalul de conducere

Oferim:
- salariu motivant, in conformitate cu atributele din fisa postului
- se ofera : masina
- decont cheltuieli conexe cu activitatea desfasurata

Compania Guven Asfalt joacă un rol important în proiectele de dezvoltare a infrastructurii din Turcia livrând în ultimii trei ani peste 2.000.000 tone de bitum către cei 60 de parteneri de afaceri în principal către aeroportulri, străzi, drumuri naţionale şi autostrăzi. Echipa noastră are peste 1000 de angajaţi experimentaţi, cu o flotă de aproape 300 de cisterne şi o capacitate de stocare în terminalele proprii de 100.000 metri cubi.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024