Gratis

SOFER PENTRU POPI SI SCHELA METALICA

SOARE FUERTE S.R.L.

Candidatul Ideal

SOFER CU EXPERIENTA PENTRU CATEGORIA B
SERIOZITATE, PUNCTUALITATE

Descrierea jobului

Jobul consta in:
-transport de popi si schela metalica catre client
-incarcarea si descarcarea marfii in si din autovehicul
-verificarea marfii conform documentelor aferente catre client
-aranjarea marfii in depozit
-intretinerea marfii

Descrierea companiei

TRANSPORT POPI SI SCHELA METALICA
INCARCAREA / DESCARCAREA POPILOR SI SCHELEI METALICE SE FACE CU MOTOSTIVUITOR
INTRETINEREA ( CURATARE SI VOPSIRE) POPILOR SI SCHELEI METALICE

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024