Gratis

SOFER LIVRATOR

Roserv Pharma

Candidatul Ideal

Cerinte /competente necesare:

Este orientat spre rezultate;
Are aptitudini foarte bune de comunicare, verbala si scrisa;
Munceste bine in echipa;
Este adaptabil si flexibil;
Este preocupat de calitatea muncii;
Actioneaza prompt pentru rezolvarea problemelor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Indeplineste obiectivele trasate de companie
Cunoasterea in detaliu a clienților alocați;
Raporteaza zilnic in conformitate cu standardele companiei;
Respecta conduita civica si profesionala in relatiile cu clientii si colegii;
Pastrarea si intretinerea in bune conditii a bunurilor firmei ;
Se supune dispozitiilor regulamentului de ordine interna sau din alte documente care reglementeaza functionarea societatii precum si celor dispuse de superiorii directi;
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024