Gratis

Sofer distributie - Galati

TRITON S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne dezvoltăm și avem nevoie de noi membri în echipa noastră!

Căutăm Șofer distribuție în Galați, cu experiență, o persoană implicată și dornică de noi provocări, o fire comunicativă, atentă la detalii! Vei lucra îndeaproape cu o echipă profesionistă și prietenoasă, cu posibilitatea de a învăța cât mai mult și de a evolua în cadrul echipei.

Cerințe:
  • permis categoria B (minim 1 an, fără incidente majore);
  • capacitate bună de comunicare și relaționare;
  • abilități de a lucra atât în echipă cât și individual;
  • experiența în distribuție mărfuri (mașină 3,5 tone) reprezintă un avantaj;
  • capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limită;
  • rezistenta la efort fizic.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • asigurarea transportului mărfurilor la clienți și între sediile companiei;
  • emiterea de chitanțe și încasarea banilor, sau ridicarea filelor CEC sau a biletelor la ordin de la clienți;
  • asistarea și participarea la încărcarea/descărcarea mărfii;

Beneficii și program:
  • salariul și primele ocazionale se regăsesc în totalitate în contractul individual de muncă și sunt impozitate conform legii;
  • program de lucru de luni pana vineri, între 8:00-17:00, având 1 oră pauză de masă;
  • lucrul într-un mediu dinamic (ne dezvoltăm accelerat);
  • prime de sărbători;
  • produse comercializate de companie la prețuri speciale;
  • posibilitatea construirii unei cariere în compania Triton.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă de profesioniști care nu oferă doar produse și servicii, ci soluții complete, așteptăm să ne treci pragul și să ne cunoaștem mai bine!
Vino să ne cunoști și să devenim împreună și mai buni!
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024