Gratis

Sofer distributie

Global Plast Business

Candidatul Ideal

Recrutam un caracter frumos intr-o persoana serioasa, muncitoare, atenta la detalii;
Experienta in distributia de marfa constituie un avantaj;
Sa aiba spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, orientare in spatiu, capacitate de comunicare.

Ce oferim:
Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
Salariu fix motivant;
Tichete de masa, 40lei/zi;
Program de lucru L-V : 8:30-17:30, avand 1 ora pauza de masa.

Descrierea jobului

Descrierea job-ului SOFER: - distributie marfa conform facturilor si rutelor stabilite;
- comunicarea permanenta cu coordonatorul departamentului auto;
- livreaza comenzile clientilor conform adresei de livrare inscrisa la datele privind cumparatorul sau la adresele anuntate de agentii de vanzari;
- raspunde de actele masinii si de verificarea zilnica a starii masinii;
- livreaza comenzile conform programului de distributie.

Cu sediul principal in Bucuresti si avand filiale in Timisoara, Cluj, Iasi, Bacau si Constanta, Global Plast este un grup de companii infiintat in 2003 care importa si distribuie prin intermediul retelei nationale proprii o gama variata de produse consumabile.
Global Plast detine marcile proprii: Zorex, Alabala, Papelino si magazinul on-line Gospodar Shop.ro.
Grupul exporta in peste 19 tari din UE dar si din afara acesteia.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024