Gratis

SOFER - DISTRIBUTIE AQUAVIA in SATU MARE

AQUAVIA SRL

Candidatul Ideal

AQUAVIA caută coleg energic și implicat pentru un post de șofer livrator In Satu Mare! Vino in echipa noastră!
Cautăm șofer livrator pentru distribuția apei alcalină naturală îmbuteliată..
De asemenea ne dorim ca noul coleg sa aibă:Studii liceale sau școala profesionala;
- Experiența minim 1 an in sistem de distribuție;
- Aptitudine de comunicare, de calcul matematic, de a lucra cu documente;
- Atenţie concentrată şi distributivă;
- Iniţiativă;
- Memorie vizuală;
- Spirit organizatoric, capacitate de a lucra cu oamenii, echilibru emoţional, rezistenţă la stres;
- Punctualitate;
- Uşurinţă în manipularea fizică şi ordonarea obiectelor în mediul profesional, ordonat, eficient, spirit practic;
- Sociabilitate, tact, amabilitate.

Descrierea jobului

- Desfășurarea întreagii activitați conform graficului de livrare stabilit, a comenzilor primite, fără a deteriora marfa.
- Transportarea mărfii în baza documentelor însoţitoare ( aviz de însoţire a mărfii, proces verbal de predare – primire);
- Livrarea comenzilor conform programului de distribuţie stabilit;
- Livrarea comenzilor clienţilor conform adresei de livrare înscrisă la datele privind cumpărătorul sau la adresele stabilite de către departamentul de Customer Service;
- Eliberarea documentelor necesare la fiecare livrare: factura, chitanta, aviz
-Evidenta gestiunii aferente depozitului/masinii deservite

Aquavia este esența modernă a unui stil de viață sănătos. Misiunea noastră este să oferim consumatorului acces la o apă premium, de cea mai bună calitate, oriunde și indiferent de nevoile acestuia. Suntem dedicați ideii de a deveni alegerea preferată a celor care își doresc un stil de viață sănătos sau pun preț pe sănătate, inovație și pe produse de o calitate incontestabilă. Scopul AquaVia este de a furniza o apă naturală în cea mai pură formă a ei, în același timp oferind naturii recunoștință.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024