Gratis

Sofer Aprovizionare-marfa

LIBRARIE.NET

Candidatul Ideal

- experienţă de minim 2 ani într-un post similar ;
- capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare cu furnizorii/clientii, atenţie distributivă, simţ pentru detaliul semnificativ, capacitate rapidă de decizie;
- personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;
- fără obligaţii personale majore (studii în desfăşurare, probleme personale consumatoare psihic, alte activităţi profesionale paralele etc.);
- cunoştinţe operare PC ;
- permis de conducere categoria B; 2-3 deplasări/săptămână pe ruta Craiova-Pitești-București
- disponibilitate la program zilnic

Descrierea jobului

- transporta marfa in baza documentelor insotitoare;
- executa transportul de marfa de la furnizori in depozitul firmei conform programului stabilit de angajator;
- răspunde pentru calitatea aprovizionării;
- este responsabil de întocmirea documentelor de transport-marfă conform normativelor;
- răspunde pentru modul în care se eliberează marfa (doar pe baza documentelor fiscale);
- manipuleaza marfa pe care o preia de la furnizori;

Beneficii:
Tichete de masa –30 lei/tichet

Decontarea contravalorii abonamentului pe mijloacele de transport in comun (100 lei)

Prima de vacanta si prima de zi nastere dupa un an vechime in organizatie

Prima Paste/Craciun

Descrierea companiei

Un brand de incredere
Incepand cu anul 2001, LIBRARIE.NET SRL a castigat interesul iubitorilor de carte din Romania, facilitand accesul tuturor romanilor la carti, prin preturi foarte bune si cea mai bogata oferta de titluri.

Mai mult decat carti
Desi peste 80% din oferta noastra consta in carti, oferim o bogata oferta de titluri de filme si muzica, materiale de birotica si papetarie, precum si numeroase categorii de jucarii.
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 27 Febr. 2024 Expiră 28 Mart. 2024