Gratis

Sef Garaj - Bacau

AHEAD LOGISTICS SRL

Candidatul Ideal

Implicat in activitatea de zi cu zi.

Descrierea jobului

Activitatea curenta consta in:
-promovarea recrutarii de soferi pe plan local
-interviuri si angajari soferi pentru flota proprie
-mentinerea in stare buna a parcului auto - mentenanta, reparatii - pentru asigurarea sigurantei in circulatie
-intocmirea listelor de reparatii ale autovehiculelor si gasirea celor mai bune variante
-verificarea expirarii ITP, RCA, ROviniete, etc...
-verificare permanenta a starii camioanelor
-aplicarea masurilor de procetie a muncii
-intocmirea de dosare de dauna pentru camioanele alocate
-rezolvarea dosarelor de dauna in mod operativ

Se acorda: bonus de performanta, bonuri de masa de 40 ron, prime Craciun,Paste si Ziua Copilului, asigurare medicala privata, decontare transport.

Companie cu capital majoritar german prezenta de peste 17 ani in Romania, cu o flota de 67 camioane de marfa.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024