Gratis

Sef Ferma

SC Oncos Transilvania SRL

Candidatul Ideal

Sef Ferma in loc. Salistea Noua, jud.Cluj,
ONCOS angajeaza SEF FERMA pentru ferma gaini oua consum!
Cerinte:
- este absolvent studii superioare in domeniul zootehniei,
- experienta minim 1 an intr-o ferma de crestere a gaini oua consum,
- responsabilitate, integritate.

Descrierea jobului

Beneficii:
- cazare;
- decontare transport;
- salariu net 1000-2000 EUR;
- masina + telefon;
- plus alte bonusuri;
Detalii la nr. 0728137407, 0720600253,
CV-urile se pot depune la adresa resurse.umane@oncos

ONCOS, lider in industria agroalimentara, producator de carne de pasare cu o larga retea de magazine de desfacere in Transilvania, functioneaza pe piata de profil din Romania din anul 1991. Compania numara peste 750 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Recunoscut ca unul dintre principalii angajatori din industria de profil, ONCOS te invita sa te alaturi echipei sale pentru a-ti construi o cariera de succes.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024