Gratis

Sef echipa mentenanta

Clarismart Consulting SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:

- Experiență de lucru în mentenanță producție/ construcții/ industrială

-Experiență în coordonarea unei echipe

- Cunoștințe utilizare MS Office;

- Experiența cu sisteme informatice de management al mentenanței si gestiunea unor produse/procese constituie un avantaj;

-Bune abilități de comunicare;

-Pasiune pentru domeniul tehnic;

- Persoana proactivă;

-Construieste relații de lucru bazate pe respect și încredere.

Descrierea jobului

Beneficii:

-salariu fix

-tichete de masă în valoare de 40 lei/zi;

-prime de Crăciun și Paște

-abonament medical platit de angajator

Responsabilitati:

-Urmareste interventiile si gestioneaza activitatile zilnice de verificari necesare pentru buna functionare a echipamentelor.

-Suport activ la interventiile furnizorilor de servicii externe cu expertiza de evaluare si aprobare lucrare.

-Suport pentru transfer utilaje de productie, daca va fi cazul (pregatire pentru transfer, lista necesare, organizare activitate).

Instruire pentru echipe

-Participarea la construirea bugetului pentru activitatea desfasurata si gestionarea acestuia.

-Colectie de date din istoric si manual echipamente.

-Audit de risc la utilaje si suport ca element de intrare pentru planuri de interventie preventiva.

-Definire plan de interventie preventiva pentru toate utilajele corelat cu stocul de achizitii ale pieseleor de schimb.

-Definire modalitati de interventie rapida pentru reducere timpilor de stop productie pe subiect de utilaj nedisponibil pentru productie.

-Definire lista de piese critice.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024