Gratis

Sef Atelier

S.C. ENERGOM S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii medii de specialitate sau studii superioare tehnice (electrica, mecanica, electro-mecanica);
  • Experienta minim 5 ani in domeniul electric, mecanic sau electro-mecanic;
  • Experienta in coordonarea unei echipe;
  • Cunostiinte solide in: operare calculator (MS Office, ERP), scheme si simboluri electrice, desen tehnic; ISO 9001:2008;
  • Experienta in lucrarile de santier pentru punere in functiune ansamble/subansamble.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Îndrumă, coordonează, organizează şi răspunde de buna desfăşurare a activităţii de producţie;
  • Asigurarea, urmărirea mentenanţei echipamentelor din santier potrivit planificarii (intern sau extern);
  • Stabileşte programul de intrare în procesul de fabricaţie a comenzilor noi în funcţie de gradul de aprovizionare cu materialele necesare şi de personalul disponibil;
  • Răspunde de încadrarea în norma de ore stabilită prin fişa de manopera;
  • Efectuează instructajul periodic de SSM şi PSI pe santier pe baza planificarii si a tematicii puse la dispozitie de catre consultantul extern.
Beneficii:
  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa, in valoare de 30 lei/zi;
  • Decontare transport;
  • Abonament medical;
  • Prima de performanta pana la 1 salar net, la final de an.

Companie 100% franceză, parte a grupului Gonzales, înființată în anul 2002, Energom are peste 22 ani de experiență în integrarea de tablouri electrice și echipamente electromecanice: conveioare, bancuri de test, mașini speciale.

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 29 Mai 2024