Gratis

Sef productie/Sef echipa

TOTUL VERDE. S.A.
5 poziții

Candidatul Ideal

- abilităţi de organizare şi coordonare
- abilitaţi interpersonale
- rezistenta la stres
- capacitate analiza si sinteza
- spirit de iniţiativa
- bune cunoştinţe operare PC:
- Word, Power Point
- operarea cu baze de date (Excel etc.)
- navigare internet
- Outlook

Descrierea jobului

Sef echipa-Monitorizează zilnic personalul din subordine in vederea respectării operaţiilor de salubrizare efectuate.
Instruieşte in prima zi a lunii personalul ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀din subordine cu privire la normele de securitate şi sănătate în muncă si prevenire si stingere a incendiilor cat si completarea fiselor aferente.
Repartizează adecvat personalului din subordine uneltele si sculele necesare in vederea desfăşurării in bune condiţii a operaţiilor de salubrizare.
Întocmeşte pontajul zilnic pentru muncitorii din subordine.
Sef productie-Supervizează, coordonează și, după caz, execută activitatea de reparații asupra locurilor de joacă, întreținere și reparații alei, rețele de irigații a spațiului verde, montarea instalațiilor de aspersoare, mobilier urban, cablurilor electrice, corpurilor de iluminat, tablourilor electrice, lămpilor cu sau fără led-uri etc.
Urmărește ca lucrările să se desfășoare în ritmul stabilit prin grafice în vederea respectării termenelor contractuale şi propun măsuri pentru recuperarea rămânerilor în urmă, acolo unde se impune acest lucru;
Asigură respectarea instrucţiunilor de SSM şi verifică efectuarea instructajului la locul de muncă şi a celui periodic;
Coordonează activitățile de întreținere a spațiilor verzi , conform specificaţiilor tehnice şi în termenele prevăzute.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024