Gratis

Secretara / OFFICE MANAGER

Saga Film

Candidatul Ideal

Atitudine pozitiva, abilitati de comunicare si lucru in echipa, adaptabilitate la schimbari , perseverenta,
Absolventi studii medii sau superioare,
Buna cunoastere si folosire a limbii romane,
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze,
Cunostinte avansate : MS Office, Google, Google Drive,
Abilitati de organizare si gasirea de solutii la diverse provocari,
Dorinta de dezvoltare personala si profesionala

Descrierea jobului

Primirea vizitatorilor si indrumarea lor.
Suport logistic pentru celelalte departamente ( contabilitate, casting, productie, dezvoltare film.etc),
Primirea , distribuirea si arhivarea corespondentei fizice si electronice ,
Redactarea si traducerea de documente.
Ocazional asigurarea protocolului.
Realizarea anumitor evidente.

Domeniu dinamic, colectiv tanar, locatie centrala, posibilitati de avansare in cadrul firmei.
Ne dorim o colaborare pe termen lung.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024