Gratis

Secretar Administrativ

CRAISS LOGISTIK S.R.L.

Candidatul Ideal

- abilitati in gestionarea de activităţi multiple, sociabilitate crescută,
- siguranţă în gestionarea relaţiilor interumane,
- dinamism şi putere de adaptare la contexte sociale diverse.
- limba germana – avansat
- abilitati solide de operare pe calculator (Microsoft Office)

Descrierea jobului

- Facturare
- Rezolvarea problemelor administrative simple aparute in activitatea de zi cu zi a firmei
- Prelucrarea deconturilor de la soferi
- Diverse atributii administrative
- Mentinerea unei comunicari armonioase cu clientii
- Alte sarcini in legatura cu postul, trasate de catre administrator

Craiss este o afacere de familie condusă de a patra generaţie. Acest lucru exprimă incredere şi dovedeşte stabilitate. Valorile au fost păstrate fiind transmise din generaţie in generaţie. Responsabilitatea este asumată personal iar deciziile sunt luate in cel mai scurt timp. Craiss este mai mult decat numele unei familii. Brand-ul reprezintă soluţii logistice integrate şi un grup de companii care in prezent numără 700 de angajaţi in 12 locaţii din 5 ţări. Cu ajutorul a 1000 de unităţi de vehicule şi o capacitate de stocare de 115.000 m2 compania controlează, monitorizează şi sprijină procesele logistice. Intotdeauna cu pragmatism şi cu picioarele pe pămant. Intotdeauna bazandu-ne pe cunoştinţele noastre extinse in toate domeniile de logistică.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024