Gratis

Secretara Front Office

Cardio-Rec

Candidatul Ideal

-Experiența minim 1 an în recepție/secretariat - constituie avantaj experiență în clinică sau cabinet medical;
- Studii medii finalizate
- Cunoștințe MS Office
- Atentie distributiva, corectitudine, respect fata de pacienti
- Abilitati de comunicare, lucru in echipa

Descrierea jobului

Intampina pacientii, ii inregistreaza in sistem, ii indruma catre cabinetele medicale;
Preia apelurile telefonice si furnizeaza informatii in legatura cu serviciile medicale oferite de clinica, rezultate analize, investigatii efectuate de catre pacienti;
Efectueaza programari pentru consultatii/investigatii/
Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale, elibereaza documentele aferente
Ofera informatii pacientilor in ceea ce priveste pregatirea necesara in vederea efectuarii diferitelor investigatii medicale;
Elibereaza documente medicale pacientilor.

Centrul de prevenție și recuperare cardiovasculară CardioRec a fost înființat în 2012 și are în prim-plan prevenția și recuperarea cardiovasculară. În această perioadă plină de provocări din sistemele medicale internaționale, ne propunem să adaptăm și să modernizăm recuperarea cardiovasculară printr-o abordare integrată, comprehensivă și tehnologizată. Platforma imagistică modernă, cu programe de postprocesare de înalta performanță și largirea spectrului specialităților implicate, contribuie la o evaluare completă a pacienților. Prin alăturarea CardioRec rețelei Istituto Auxologico Italiano și prin oportunitatea de a beneficia de experiența extinsă a specialiștilor italieni, capacitatea de prevenție, diagnostic, tratament și recuperare cardiovasculară este adusă la nivel european. Clinica se afla in localitatea Corbeanca - Ilfov https://cardiorec.com/
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024