Gratis

Secretar (a)/ back office

VUELLENNE SRL

Candidatul Ideal

Persoane seriose si responsabile cu cunostinte de limba italiana.

Descrierea jobului

Angajam secretar (a).
O persoana seriosa, si responsabila.

CERINTE:
- sunt necesare cunostinte de limba Italiana nivel mediu;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Microsoft office;
- inregistrare date;
- sa mentina contactul cu clienti si furnizori.

Vuellenne srl este o companie care se ocupa de servicii pentru gestionarea produtie de imbrancaminta si controlul calitatii pentru diverse firme italiane.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024