Gratis

Secretar receptie

AEQUITAS COTROCENI

Candidatul Ideal

Societatea Profesională Notarială “AEQUITAS COTROCENI”, cu sediul în Mun. Bucureşti, Piata Operei recrutează secretar receptie.

Cerinte:

Experienta in domeniu notarial/juridic constituie un avantaj;
Capacitate de organizare, concentrare, atentie la detalii, rezistenta la stres, spirit de echipă, profesionalism, iniţiativă;
Foarte bune cunoștințe și abilități operare PC;
Abilităţi de comunicare cu publicul;
Informarea clienților asupra aspectelor specifice activității notariale;
Identificarea corectă a nevoilor clienților;
​Întâmpinarea si îndrumarea clienților;
Preluarea apelurilor telefonice și mesajelor.

Descrierea jobului

Pastrarea unei bune relatii cu clientii biroului notarial;
Realizarea relatiei directe cu publicul intr-un mod deschis, amabil si profesionist.

Descrierea companiei

Societate profesionala notariala
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024