Gratis

Secretariat - Limba persana

AG TIMBER GROUP S.R.L.

Candidatul Ideal

Secretar / Secretara / Asistent manager
•Diplomă de liceu.
• 1-2 ani de experiență într-un rol de suport administrativ.
• Este necesară rezidența românească.
• Abilități puternice de comunicare scris și verbal în limba română.
• Cunoștințe avansate ale pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).

Descrierea jobului

Aceasta este o poziție full-time, on-site situată în București, pentru un pozitia de secretariat Iranian. Secretarul/a va fi responsabil să ofere suport administrativ conducerii noastre, asigurând o funcționare lină a biroului și contribuind la succesul companiei noastre.

Responsabilități
• Gestionarea calendarelor, programarea întâlnirilor și coordonarea aranjamentelor de călătorie pentru directori.
• Organizarea și menținerea fișierelor și a documentelor confidențiale.
• Gestionarea corespondenței primite și trimise, inclusiv e-mailuri, rapoarte și alte documente.
• Asistență pentru management cu introducerea datelor, pregătirea rapoartelor și comunicarea cu furnizorii și transportatorii.

AG TIMBER GROUP este un lider dinamic și în expansiune în domeniul produselor din lemn. Având o acoperire globală care include birouri în România și alte țări, ne specializăm în resurse de lemn de înaltă calitate și procesare. Suntem dedicați practicilor sustenabile și stabilim o afacere de ultimă generație în centrul industriei fagului din Europa.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024