Gratis

Sales Support

SC SYMMETRICA SRL

Candidatul Ideal

- Orientare către client, atenție și deschidere către nevoile acestuia.
- Abilitați de comunicare și relaționare, fire pozitivă și energică.
- Seriozitate, profesionalism și punctualitate.
- Cunoștințe de Excel, nivel mediu.
- Bună organizare a timpului și spațiului de lucru.
- Noțiuni de baza de contabilitate și comerț.
- Studii universitare finalizate.
- Experiența în vânzări și lucrul cu programul Nexus reprezintă un avantaj.
- Inițiativă, proactivitate, orientare către lucrul cu cifre.
- Focus pe obiective și rezultate, spirit analitic, obiectivitate.
- Spirit de echipa.
- Pot aplica și candidați fără experiență, dar care au capacitatea de a învăța și a se adapta.

Descrierea jobului

-Tine legatura cu agentii de vanzari oferindu-le suport pentru toata activitatea de vanzari.
- Introduce date în sistemul ERP.
- Redactează contracte, acte adiționale, fișe de creditare și alte acte ce țin de procesul de vânzare.
- Înregistrează toate documentele sosite prin corespondență, le scanează și le încarcă pe locația alocată.
- Transmite prin e-mail/curier corespondența.
- Întocmește AWB-uri și ține legătura cu firmele de curierat pentru expediții.
- Verifică cererile de ofertă care vin pe e-mail/ fax/ telefon și le redirecționează către agenții de vânzări din zonele corespunzătoare.
Salariu net- 3.150 lei.

Locul de muncă se află în Suceava.

SC Symmetrica SRL este lider național în producția de prefabricate vibropresate din beton și a echipamentelor și utilajelor automatizate necesare producției prefabricatelor destinate construcțiilor civile și industriale.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024