Gratis

Retail Sales Assistant

R-GOL ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Așteptăm de la candidați:
• abilități de comunicare și orientare către client,
• cultura personală,
• angajament și atitudine pozitivă,
• buna organizare a muncii proprii si capacitatea de a lucra in echipă,
• disponibilitatea și promptitudinea implementării sarcinilor încredințate,
• cunoștințele despre industria echipamentelor de fotbal sunt binevenite,
• cunoașterea tehnicilor de vânzare este dezirabilă.

Descrierea jobului

Sarcinile persoanei angajate pe postul de Retail Sales Assistant vor include, printre altele:
• implementarea planurilor de vânzări,
• serviciu clienți
• implementarea serviciilor post-vânzare,
• construirea unei imagini pozitive a companiei și a unor bune relații cu clienții,
• preluarea comenzilor în magazin și în depozit,
• programul de lucru al angajatului: în funcție de programul lunar

Noi oferim:
• muncă într-un domeniu interesant, ce creează oportunități de dezvoltare profesională într-o companie dinamică,
• atmosfera de lucru pozitivă într-o echipă tânără și energică,
• sistem de remunerare atractiv și beneficii suplimentare, cum ar fi:
- vacanțe pe teritoriul țării,
- sporuri de vechime,
- prețuri preferențiale la produse,
- bonuri de masă,
- împrumut fără dobândă,
- condiții preferențiale de asigurare.

Te rugăm să atașezi următoarea clauză la CV-ul tău:
„Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale de către R-GOL Sp. z o. o. cuprinse în documentele de candidatură depuse, în special imaginea mea în scopul procesului de recrutare pentru care aplic.”

Dacă ești interesat de viitoare recrutări, te rugăm să atașezi următoarea clauză la CV:
„Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale de către R-GOL Sp. z o. o. cuprinse în documentele de aplicare, în special imaginea mea în scopul recrutărilor viitoare.”

Administratorul datelor cu caracter personal prelucrate în scop de recrutare este R-GOL Sp. z o. o. cu sediul social în Górka 3D, 14-100 Ostróda. Datele nu vor fi puse la dispoziția destinatarilor datelor în sensul articolului 7, pct. 6, din Legea din 29 august 1997 privind protecția datelor cu caracter personal.
Ai dreptul să accesezi și să corectezi datele. Furnizarea datelor este voluntară.

R-GOL.com – unul dintre cele mai mari magazine de fotbal din Europa, caută jucători noi. Dacă îți place fotbalul și pasiunea ta este sprijinirea clienților în procesul de vânzare, te așteptăm în echipa noastră.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024