Gratis

Shop Assistant

SC KOREKT-BIZ SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim sa:
- ai simtul responsabilitatii bine dezvoltat;
- ai un spirit efervescent;
- crezi in dezvoltarea ta pe termen lung;
- iubesti conversatia;
- ai un simt organizatoric;
- ai initiativa;
- ai deschidere spre oameni;
- fii un bun ascultator.

Descrierea jobului

Cauți un loc de muncă, în Iași, din cale-afară de simpatic?
Dezvoltă abilități de connoisseur în lumea băuturilor fine, învață tehnici de vânzări și negociere și completează-ți cunoștințele în organizarea corectă a unui bussines mic!
The Very Shop angajează The Very Shop Assistant!
Vrei?
Mult succes!

The Very Shop a aparut din experienta comertului cu alcool si s-a dezvoltat pe parcursul anilor. Astazi se regasesc pe rafturi peste 700 de branduri de bauturi rafinate, ce pot satisface gustul si celui mai pretentios client. Un loc prietenos, cu un parfum aparte, intregit pe deplin de personalul ce are mereu solutiile pentru alegerea celei mai bune bauturi.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024