Gratis

Responsabil depozit

ETRON ROMANIA TECHNOLOGIES CO S.R.L.

Candidatul Ideal

In cadrul echipei cautam un nou membru care sa gestioneze miscarea produselor din cadrul depozitului nostru:
  • Experienta de minim 3 ani ca si gestionar, magaziner, receptii materii prime;
  • Studii superioare si limba engleza la un nivel avansat;
  • Spirit de echipa si dispus la a oferi ajutor echipei Etron;
  • Este obligatoriu cunoasterea si experienta unui sistem WMS ( SAP EWM );
  • Constiute un mare avantaj experienta in companii de productie;
  • Disponibiltate la ore suplimentare daca este nevoie.

Oferim suplimentar salarului :
  • tichete de masa ( 30 ron/zi);
  • transport catre si de la serviciu;
  • bonus anual ( un salariu brut).

Descrierea jobului

De la noul responsabil depozit avem nevoie sa realizeze urmatoarele sarcini principale:
  • Responsabil de primirea, despachetarea, imprimarea și lipirea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂etichetei materiilor prime;
  • Gestioneaza intrările și depozitarea in locatie a materiilor prime, respecta depozitarea corespunzatoare a materialeor de ambalare și a produselor chimice.
  • Este responsabil de alegerea materialelor WO;
  • Se ocupa personal de configurarea alimentatorului cu materiale SMT și de operațiunile aferente in WMS;
  • Realizeaza transferul materialelor de la depozit la linia de producție și returnarea materialelor la depozit;
  • Responsabil de gestionarea MSD (Moisure Sensitive Device) a tuturor materialelor.
  • Se asigura de inregistrarea corecta a produselor finite in magazie si de organizarea lor;
  • Se ocupa de picking-ul și ambalarea produselor finite;
  • Verificarea inventarului depozitului;

ETRON TECHNOLOGIES ROMANIA CO SRL is a company from the worldwide Etron Group.

The companies from Etron group are focused on designing, engineering and manufacturing products and services for Medical facilities, Automation Industry and Power Supply, Automotive Electronics, Telecom and Internet.

The production facility of ETRON TECHNOLOGIES ROMANIA CO SRL is based in Oradea and specializes in production of electrical medical devices components.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024