Gratis

Responsabil curatenie - Germania

Ferienwelt Eckernförde

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • carnet de conducere categoria B,
  • limba engleză la nivel de bază-conversațional (minim A2)
  • experiența în curățenie reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Curățenia temeinică a camerelor de hotel, a apartamentelor și a caselor de vacanță din Eckernförde, Germania.

Beneficii: ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄
  • aproximativ 1300 € net (pentru un salariu brut de 2000€, cu contract de muncă),
  • locuință subvenționată,
  • transportul până în Germania este decontat,
  • creștere salarială garantată după un an de la angajare,
  • asigurarea de sănătate și contribuția pentru pensie acoperite,
  • posibilitatea de a avansa în cadrul companiei.

Ferienwelt Eckernförde GmbH este o companie care furnizează servicii de curățenie pentru hoteluri, apartamente și case din și în jurul lui Eckernförde, Germania. Este o companie tânără, dinamică și în creștere, cu oportunități de dezvoltare ca persoană și ca profesionist.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024