Gratis

Personal curatenie

METROPOLITAN DENTAL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Clinica de stomatologie angajeaza personal curatenie.
Ne dorim alaturi de noi o persoana amabila, harnica, organizata si prezentabila.

Descrierea jobului

Contract de munca cu 8 ore de luni pana vineri, program in ture, salariu atractiv.
Locatia se afla in sector ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈1, in apropierea statiei de metrou Piata Victoriei(locatie fixa).
Responsabilitati:
- sa igienizeze spatiu de lucru
- sa stearga praful ori de cate ori este nevoie in vederea mentinerii aspectului de curatenie
- mentinerea curateniei atat in interiorul cladirii cat si in exteriorul acesteia.

Beneficii: - abonament STB/METROREX

- servicii stomatologice

- cafea/apa

Suntem o clinică nou înființată, situata pe Bd. Iancu de Hunedoara nr.42A, zona Pieței Victoriei. Ne străduim să oferim un mediu de lucru modern și confortabil, promițând o experiență prietenoasă pentru toți pacienții noștri. Dispunem de o echipă de medici profesioniști, dedicați, atenți asupra nevoilor individuale ale pacienților. Specializându-ne în tratamente stomatologice complexe, echipa noastră pasionată și bine pregătită se angajează să ofere un nivel profesional înalt, garantând un zâmbet frumos și sănătos pentru fiecare pacient.

Valorile noastre fundamentale sunt profesionalismul, responsabilitatea, respectul și pasiunea pentru inovație în beneficiul pacienților noștri.

În clinica noastră, vă invităm să vă bucurați de o atmosferă deplină de încredere în timp ce vă îngrijim zâmbetul și sănătatea orală.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024