Gratis

Reprezentant comercial - Salonta

MAVIPROD S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Cunoștințe tehnice - piese auto.
  • Experiență minim 2 ani într-o poziție similar.
  • Ambiție, entuziasm, dorință de învățare.
  • Abilități de comunicare, capacitate de sinteză, rigurozitate, orientare către client.
  • Abilități de întreținere și dezvoltare a relațiilor cu clienții.
  • Abilități de utilizare a calculatorului (Microsoft Office - Word, Excel,etc).
  • Constituie avantaj permis auto categoria B.
  • Cunoștințe limba maghiară.
Căutăm o persoană cu pasiune pentru vânzări la noul magazin MAVI din Salonta.

Descrierea jobului

  • Implementarea strategiei companiei și promovarea produselor acesteia.
  • Creșterea numărului de clienți și menținerea relațiilor bune cu clienții.
  • Oferirea de suport cliențiilor.
  • Identificare /ofertare /facturare produse.
  • Gestionarea stocurilor de marfă și a necesarului de aprovizionare.
  • Gestionarea corespunzătoare a activității de la casa de marcat.
  • Participare activă la inventar.
Beneficii:
  • Mediu de lucru plăcut și competitiv.
  • Suport continuu pentru creșterea profesională.
  • Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masă.

MAVIPROD este o companie românească specializată în comercializarea componentelor și pieselor de schimb pentru utilaje, anvelope, articole pentru casă și grădină, bricolaj, dar și alte tipuri de produse, având un portofoliu diversificat. Deține în prezent o rețea națională cu 18 puncte de lucru în România, Ungaria și Republica Moldova și se mândrește cu propriul shop online, numit shop.maviprod.ro.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024