Gratis

Reprezentant comercial

Dacia Plant SRL

Candidatul Ideal

- motivare, determinare, atitudine pozitiva cu orientare catre rezultate rapide si permanente
- experienta in vanzari si/ sau distributie constituie un avantaj
- o buna cunoastere a zonei de lucru constituie un avantaj
- cunostinte de operare computer (Word, Excel);
- disponibilitate pentru a calatori.

Descrierea jobului

- locat in : Constanta
- zona de lucru: Constanta, Tulcea
- viziteaza farmaciile/magazinele din zona alocata conform rutelor stabilite;
- implementeaza politica de vanzari si distributie Dacia Plant si standardele de merchandising ale companiei;
- dezvolta si pastreaza continuu relatii profesionale excelente cu responsabilii din farmacii / magazine
- face propuneri privind imbunatatirea activitatii, a conditiilor contractuale si ale pozitiei pe raft, pentru locatiile din zona alocata;
- identifica cu clientii problemele si provocarile din piata si face propuneri catre managerul sau, privind solutionarea acestora;
- implementeaza proiectele de vanzari si trade-marketing in locatiile din zona alocata (promotii, lansari, programe speciale, etc).

Beneficii:
- dezvoltare personala si profesionala;
- mediu de lucru dinamic, deschis, provocator;
- salariu motivant corelat cu performanta pe zona alocata (fix + bonus)
- masina de serviciu

Dacia Plant este unul dintre primii producatori romani de suplimente alimentare si una dintre putinele companii din domeniu cu produse 100% naturale, fara aditivi, conservanti, coloranti sau indulcitori artificiali. Remediile Dacia Plant, sigure si eficiente, au la baza retete traditionale, precum si studii stiintifice de actualitate.
Dacia Plant ofera tuturor celor interesati de o viata sanatoasa atat modalitati de a preveni aparitia bolilor, cat si alternative naturale de tratare a lor.
Echipa Dacia Plant este tanara, dinamica, creativa si deschisa catre noi provocari.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024