Gratis

Reprezentant comercial Botosani-Suceava

SAFIR SRL

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
  • Absolvent studii medii;
  • Experiență de minim 3 ani în domeniul vânzărilor în industria cărnii sau al oricărui tip de produse alimentare;
  • Experiență în domeniul vânzării carne de pasăre constituie un avantaj;
  • Foarte bune abilități de comunicare, negociere și vânzare;
  • Să fie persuasiv în relația cu clienții;
  • Hotărât și orientat spre rezultat;
  • Cunoștințe de operare PC (MS Office);
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Reprezintă firma în relația cu clienții pe zonele alocate, respectiv zona Botoșani-Suceava.
  • Prezintă și promovează produsele, și ofertele companiei;
  • Monitorizează permanent piața de profil la nivelul ZONEI în care activează și identifică tendințele de schimbare;
  • Actualizează și analizează lunar potențialul de piață la nivelul ZONEI în care activează în vederea imbunătățirii eficienței cotei de piață;
  • Identifică conform strategiei și politicii comerciale clienți noi la nivelul zonei în care activeaza;
  • Gestionează corespunzător portofoliul de clienți și se asigură de păstrarea unei bune relații cu aceștia;
  • La nivelul clienților gestionați asigură merchantizarea produselor în vitrină, vizibilitatea materialelor publicitare;
  • Încasează facturile emise către clienți, în termenul de plată agreat contractual și în conformitate cu modalitatea de plată agreată cu aceștia;
  • Urmărește dezvoltarea portofoliului de clienţi şi creşterea vânzărilor în zona alocată.Oferim:Pachet salarial și de bonusare competitiv și motivant în raport cu rezultatele obținute;
  • Contract individual de muncă pe durată nedeterminată;
  • Tichete de masă;
  • Posibilitate de dezvoltare profesională și personală;
  • Instrumente de lucru pentru a-ți desfășura activitatea în condiții optime (telefon, laptop si masina de serviciu) .

Descrierea companiei

Familia Safir din 1945…Felul de a fi bun!

Pentru noi nu este doar un concept abstract sau un slogan, ci mai mult decât atât este ceea ce ne definește.Împreună creăm oportunități pentru fiecare, prin muncă, dedicare și responsabilitate.

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024