Gratis

Reglor

CONTITECH ROMANIA SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii de absolvire în domeniul tehnic (calificare mecanică/electrică);
  • Disponibilitatea de a lucra în 4 schimburi;
  • Spirit de echipă, persoană organizată.

Descrierea jobului

  • Trebuie să respecte programul de lucru stabilit de superiori și se asigură că operatorii de care se ocupă urmează același program, anunță șeful de tură pentru orice abatere a operatorilor de la programul de lucru;
  • Organizează, gestionează și controlează activitatea de producție în timpul schimbului de ture pe zona subordonată, fiind responsabil de utilizarea eficientă a echipamentelor și a forței de muncă;
  • Răspunde de aprobarea calitativă a produselor (conform manualului de calitate și normelor stabilite de departamentul de calitate);
  • Instruiește operatorii nou angajați pe zona de producție care se va afla în responsabilitatea sa;
  • Trebuie să aibă o atitudine profesională față de toți angajații și colaboratorii Contitech;
  • Se asigură că toate instrumentele de producție sunt întreținute și pregătite pentru producție, împreună cu inginerii/tehnicienii din departamentele Industrial sau de întreținere;
  • Verifică și completează, dacă este cazul, fișele de urmărire a producției și le predă șefului de tură.

Informații suplimentare

Oferim:
  • Al 13-lea salariu - Plătit o dată pe an, în decembrie;
  • Tichete de masă - Cu o valoare de 40 Ron;
  • Asigurare privată de sănătate - Sănătatea este cea mai importantă, de aceea vă oferim un abonament medical prin Signal Iduna;
  • Bonusuri de recomandare - Îi încurajăm pe colegi să ne recomande noi candidați și, în același timp, să aibă șansa de a primi un bonus;
  • Beneficii sportive- Este important să te menții activ, așa că îți oferim 7Card;
  • Reduceri la partenerii noștri - Colaborăm cu diferiți furnizori și primim reduceri la diverse produse/servicii precum cauciucuri, restaurante, grădinițe etc;
  • Sistem de recompensare a ideilor de îmbunătățire - Avem un program intern de îmbunătățire (Continental Idea Management) care vă oferă posibilitatea de a veni cu idei și de a fi onorat cu un bonus atractiv (acesta este stabilit de echipa CIM în funcție de ideea dumneavoastră de îmbunătățire);
  • Zile fericite - Dacă dumneavoastră sau copilul dumneavoastră se căsătorește, sau deveniți părinte, primiți câteva zile libere suplimentare;
  • Sărbătorirea evenimentelor de viață - Dacă familia dvs. se mărește, vă lăudăm nou-născutul cu un bonus;
  • Evenimente nefericite - În cazul unor evenimente nefericite din viața dumneavoastră, vă sprijinim oferindu-vă zile gratuite și sprijin financiar (tratate de la caz la caz);
  • Zile de concediu suplimentare - Începeți cu 22 de zile de concediu/an, iar începând cu al treilea an la noi, vă oferim încă o zi de concediu și, ulterior, din 2 în 2 ani, veți primi încă o zi în plus (maximul pe care îl puteți obține este de 27);
  • Transport din zona Timișoarei - Poți alege să vii cu autobuzul pus la dispoziție de companie dacă vei lucra din locația/biroul fabricii;
  • Dezvoltare profesională - Multe oportunități de a te dezvolta în cadrul companiei;
  • Diversitate și mentalitate multiculturală - Te încurajăm să ni te alături, indiferent de cine, unde sau ce ești. Avem colegi din diferite națiuni și în cadrul companiei noastre se vorbește o varietate de limbi străine

Sunteți gata să conduceți cu Continental? Faceți primul pas și completați aplicația online.

The ContiTech division develops, manufactures and markets environmentally friendly, multi-material smart industrial and service solutions that make mining, railway engineering, the automotive industry and other important industries safer and more convenient.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024