Gratis

Regional Sales Manager / Key Account Manager

S.C. ULTRATECH INT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Aceste pozitii se aplica pentru zonele: Sud, Est, Sud-Vest
Ce cunostințe si aptitudini te ajuta sa ai succes deplin:

- Foarte bune abilitati de vanzare si comunicare;
- Experienta in coordonarea unei echipe;
- Urmarirea vanzarilor in vederea atingerii target-ului;
- Persoana sociabila, inclinata spre identificarea de solutii;
- Permis de conducere cat. B;
- Cunostinte operare PC (MS Office - excel, outlook);
- Ambitie si perseverenta in atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

- Coordonarea unui Key account pe zona arondata;
- Promovarea in teren pe o zona arondata a serviciilor de reparatii electronice industriale si mentenanta realizate de companie;
- Realizarea de vizite la clienti pentru stabilirea de contacte si pentru a prelua de la acestia aparatele defecte pentru a le trimite la sediul nostru;
- Sa dezvolti portofoliul de clienti;
- Sa te asiguri ca target-ul de vanzari este atins;
- Sa propui solutii in vederea cresterii vanzarilor;
- Sa verifici cu colegii de la sediu stadiul reparațiilor și sa transmiti status-ul către clienții de la care ai preluat aparate;
- Sa tii permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
- Sa dezvolti portofoliul de clienți ai companiei;
- Sa intocmesti rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti.

Beneficii:
Pachet salarial motivant format din salariu fix, tichete de masa, bonusuri lunare din vanzari;
Masina de serviciu, laptop, telefon;
Asigurare medicala privata;
O echipa de oameni faini cu multa voie buna si drag de munca.

Ultratech INT, cu multiple atestari profesionale, cursuri de pregatire in companii de prestigiu din U.E. , precum si cu expertiza practica in S.U.A. , ofera servicii de reparatii si mentenanta pentru orice tip de aparatura electronica. Experienta noastra ne permite abordarea exhaustiva a domeniului electronic, diagnosticarea si repararea oricaror tipuri de aparate de inalta tehnologie. Oferim servicii complete de reparatii electronice la inalte standarde de calitate.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024