Gratis

REFERENT SERVICIU TEHNIC

SC GAZ VEST SA

Candidatul Ideal

- absolvent de studii superioare tehnice;
- abilități în folosirea calculatorului;
- experiență în folosirea pachetului Office;
- sa dețină legitimație de instalator autorizat emise de A.N.R.E. - constituie avantaj;
- disponibilitatea de a folosi software dedicate rezolvării sarcinilor de serviciu;
- experiență în domeniul analizei/verificării documentațiilor tehnice-constituie un avantaj;
- abilitate și disponibilitate de a lucra la proiecte cu termen limită;
- abilități de analiză și sinteză;
- gândire analitică, putere de sinteză, capacitate de a elabora scenarii și analize;
- spirit de echipă;
- calități foarte bune de comunicare, atitudine pozitivă, tact;

Descrierea jobului

- receptionează proiecte tehnice;
- ține evidența proiectelor recepționate;
- analizează soluții de alimentare, elaborează avize tehnice;
- calculează indicatori aferenți standardului de performanță;
- arhivează documente;
- întocmește liste de neconformități.

Beneficii:
- Un loc de munca într-un mediu dinamic;
- Salariu atractiv;
- Card tichete de masă;
- Decontare transport;
- Abonament sănătate;
- Primă de vacanță;
- Suport financiar pentru evenimente speciale din viața ta.

De 23 de ani, GAZ VEST SA are calitatea de operator licențiat al sistemelor de distribuție a gazelor naturale.
Asigură exploatarea rețelelor de distribuție a gazelor naturale în 63 de localități din 5 județe.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024