Receptionist - FRONT DESK ASSISTANT- Sala fitness -Part time

BODYSHAPE TRANSFORMATION CENTRE - BOR2SUCCEED CONSULTING SRL

Candidatul Ideal

​INTRA IN ECHIPA BODYSHAPE
Cautam o persoana energica, entuziasta si foarte bine organizata care sa ofere un customer service excelent pentru membrii Bodyshape Transformation Centre.

In calitate de Front Desk Assistant esti persoana responsabila de imaginea companiei si figura prietenoasa pe care membrii nostri vor fi nerabdatori sa o cunoasca.

CE NE DORIM DE LA TINE
  • · Cunostinte de operare PC - Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • · Abilitati de comunicare scrisa si orala – asigurarea interfetei cu actualii si potentialii clienti, transmiterea intr-o maniera profesionista a mesajelor si instructiunilor zilnice
  • · Abilitati de customer service si relationare cu clientii printr-o atitudine pozitiva, prietenoasa si proactiva Spirit organizatoric si initiativa in rezolvarea situatiilor de zi cu zi
  • · Atentie la detalii Punctualitate si pastrarea un spatiu de lucru curat si o atmosfera prietenoasa
  • · Cunostinte de limba engleza (constituie un avantaj)
  • · Experienta pe o pozitie similara (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

CE VEI FACE
  • · Responsabila de activitatile ce tin de receptie si protocol
  • · Asista managerul de centru in ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄vanzarea de abonamente, suplimente si alte produse
  • · Incaseaza si factureaza contravaloarea poduselor si programelor , prin utilizarea casei e marcat si Pos-ului atunci cand clientul o solocita sau legea o impune.
  • · Tine evidenta documentelor,
  • · Receptioneaza si transmite mesaje telefonice, e-mailuri etc; Mentine legatura cu furnizorii de servicii si colaboratorii societatii;
  • · Asigura suport clientilor oferindu-le informatii
  • · In limitele atributiei specifice functiei sale ofera suport in organizarea activitatilor specifice companiei precum seminarii, targuri, expozitii, evenimente pentru clienti, etc;

PROGRAMUL DE LUCRU:
  • Tura I: Luni, Miercuri si Vineri 6:00 - 11:30 | Marti si Joi 7:00 – 11:30
  • Tura II: Luni, Miercuri si Vineri 16:00 - 21:30 | Marti si Joi 16:30 – 20:30
  • Sambata: o data la 2 saptamani 8:30 – 13:00
  • Pauza de masa 30 de minute (inclusa in programul enuntat mai sus)

CE BENEFICII VEI AVEA:
  • · Salariu Brut 3333 lei (echivalentul a 2000 lei net) + Bonus pentru fiecare zi de sambata lucrata.
  • · Abonament gratuit pentru toate serviciile Bodyshape Transformation Centre
  • · Bonusuri de Sarbatori conform politicii de bonusare specifice companiei
  • · Te alaturi unui concept unic de fitness din Romania cu peste 2,500 de povesti de succes la active
CARE ESTE URMATORUL PAS

Aplica! Daca iti face cu ochiul ceea ce iti oferim, iti place sa interactionezi cu oamenii, atunci #Carierata este pe punctul sa devina ceea ce ti-ai dorit dintotdeauna – un succes!

(Inainte de aplicare te rugam sa verifici daca CV-ul tau este actualizat si daca contine o fotografie recenta a ta)

Descrierea companiei

CE VEI GASI LA NOI

Bodyshape Transformation Centre deruleaza din ianuarie 2015 un program de transformare corporala unic in Romania care imbina antrenamentele pline de energie, cu nutritia si tehnicile de dezvoltare personala, intr-o atmosfera distractiva si motivanta. Ne mandrim cu peste tone de grasime topite, si +2500 de povesti de succes documentate cu poze “Inainte” si “Dupa”.

Centrul nostru de transformare situat in zona de Nord a Bucurestiului, pe Bd. Nicolae Caramfil ofera un mediu de lucru placut, distractiv si care iti creaza multiple oportunitati de dezvoltare personala si profesionala.

Ne place sa fim corecti, respectuosi si sa ne apreciem unii pe altii. Ne place sa ne distram la locul de munca in timp ce oferim servicii de fitness de calitate inalta. Suntem o echipa tanara, energica si plina de pasiune pentru ceea ce facem!
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024