Gratis

FRONT DESK OFFICER

DENTAL PREMIER

Candidatul Ideal

Despre tine

Ne dorim ca noul nostru coleg sa aiba:
- Excelente abilitati de comunicare
- Flexibilitate si spirit de echipa
- Orientare catre client si catre rezultat
- Abilitati de negociere si persusiune
- Sa vorbeasca fluent limba engleza
- Studii superioare.

Nice to have
- Experienta intr-o pozitie similara.

Descrierea jobului

Despre rolul tau:

Rolul tau este acela de a ajuta pacientii sa-si recapete zambetul. Pentru asta vei lucra impreuna cu intreaga echipa medicala si vei intermedia legatura dintre personalul medical si pacient.

Vei acorda suport pacientilor clinicii pe toata durata tratamentului, explicandu-le intr-o maniera profesionala serviciile de care pot beneficia si procedurile medicale.

Vei raspunde solicitarilor venite din partea pacientilor si ii vei ghida pana la finalizarea planului de tratament.

Ce oferim?
Oportunitatea de a te alatura unei echipe tinere si dinamice, alaturi de care te vei simti ca in familie.
Pentru ca ne dorim sa venim in sprijinul tau in asecensiunea ta profesionala, iti oferim oportunitatea de a-ti dezvolta abilitatile prin suport, cursuri, training-uri.

Trimite-ne ACUM CV-ul tau la hr@dentalpremier.ro, iar daca profilul corespunde criteriilor noastre, te vom contacta in cel mai scurt timp posibil!

DENTAL PREMIER este clinica stomatologica in care tehnologia intalneste profesionalismul si performanta. Situata in centrul Bucurestiului, pe strada Maria Rosetti, clinica Dental Premier ofera servicii stomatologice specializate in: chirurgie si implantologie, estetica dentara, protetica digitala, endodontie la microscop, parodontologie, ortodontie si radiologie.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024