Gratis

Receptionist Belaqva SPA&Wellness

IPORO COM
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență anterioară în domeniul ospitalității sau al recepției - reprezintă un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare;
  • Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan;
  • Abilități de rezolvare a problemelor și de gestionare a situațiilor de conflict;
  • Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office, programe de rezervări).
  • Limba engleză la nivel avans.

Descrierea jobului

Belaqva SPA&Wellness caută un recepționer dedicat și prietenos pentru a se alătura echipei noastre. Dacă îți dorești să lucrezi într-un mediu relaxant, să fii primul punct de contact pentru oaspeți și să oferi o experiență de primire de neuitat, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități principale:
  • Primirea oaspeților cu amabilitate și profesionalism;
  • Gestionarea programărilor și a rezervărilor;
  • Oferirea informațiilor corecte și complete despre serviciile noastre;
  • Asigurarea unei comunicări eficiente între departamentele centrului Spa;
  • Menținerea curățeniei și a ordinii în zona recepției.

Grupul Kronwell este furnizor national de elita in industria ospitalitatii, certificat de cei peste 20 de ani de experienta. Atentia ne este centrata pe oaspetele acomodat cu performanta, alert si exigent, care integreaza exclusivul in stilul obisnuit de viata. Cautam intotdeauna sa maximizam potentialul si calitatea vietii, sa crestem curajos si sa creem experiente care ne definesc.

Alaturi de Kronwell, toate celelalte branduri ale noastre: Qosmo, Bellman, Belaqva, Kasho, Dash, News, Galleria, Papazaur, Prallini, Upfood, sunt recunoscute pentru inspiratia si motivarea data atat oaspetilor cat si membrilor echipelor, spre un standard frumos de viata.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024