Gratis

Receptionist - Centrul de Radioterapie MedEuropa Oradea

MedEuropa
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:
  • Esti o persoana comunicativa, energica si zambitoare;
  • Esti o persoana organizata care ii place sa lucreze cu oamenii;
  • Ai cunostinte de baza privind operarea computerului si a aplicatiilor MS Office;
  • Esti orientat(a) catre rezolvarea situatiilor limita și poti sa faci fata situatiilor stresante;
  • Cunosti limba engleza la nivel conversational;
  • Experienta anterioara intr-o receptie de clinica medicala constituie un avantaj dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

- Primirea solicitărilor de programare a serviciilor medicale, telefonic sau personal;
- Oferirea informatiilor despre serviciile companiei;
- Intampinarea pacientilor;
- Inregistrarea datelor pacientilor in programul informatic utilizat de clinica;
- Verificarea documentelor aduse de pacienti la momentul prezentarii in vederea efectuarii serviciului medical;
- Arhivarea documentelor;
- Preluarea apelurilor telefonice;
- Contactarea telefonica a pacientilor

Beneficii:
- pachet salarial motivant
- training la angajare
- posibilitatea de avansa în cadrul companiei

MedEuropa este o companie care are in plan dezvoltarea in Romania a unui lant de pana la 10 clinici de radioterapie intr-un orizont de 5 ani, dezvoltare corelata geografic cu nevoile de tratament ale pacientilor.
În prezent sunt deschise centrele de radioterapie MedEuropa din Constanta, Bucuresti, Oradea și Brașov iar centrele din Iași și Bacău sunt în stadiu de dezvoltare.20.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024