Gratis

Receptionera clinica medicala, Iasi

SC PREMIAN SERVICES CONSULT SRL

Candidatul Ideal

Consideri că ai abilități bune de comunicare?
Îți place să gestionezi situații multiple simultan?
Ești o persoană cu atitudine pozitivă?

Atunci ești un(o) bun(ă) coleg(ă) pentru echipa clientului nostru.

BENEFICII
Salariu de bază motivant;
Tichete de masă și cadou;
Decont transport;
Cursuri dezvoltare personală;
Contract perioadă nedeterminată.

Poți fi CANDIDATUL IDEAL dacă ai:
  • Experiență într-un post similar;
  • Calități excelente de comunicare necesare pentru lucrul cu pacienții;
  • Abilități de observare și orientare către nevoile pacienților;
  • Bune abilităţi organizatorice;
  • Un caracter frumos, ești zâmbitor(oare), organizat(ă), disciplinat(ă), adaptabi(ă) la un mediu dinamic, un bun(ă) coechipier(ă), îți asumi responsabilitatea și ești proactiv(ă) în a-ți sprijini pacienții/colegii;
  • Capacitatea de a duce acțiunile la bun sfârșit în termenii stabiliți și de a depăși obstacolele întâlnite.

Descrierea jobului

  • Reаlizаreа si confirmаrеа prоgrаmărilоr;
  • Comunicarea eficientă și deschisă cu pacienții pe programări, plan tratament, întrebări;
  • Întâmpinаrea cliеnțilоr și dirеcționаrеa аcestоrа confоrm prоgrаmărilor;
  • Încasarea contravalorii serviciilor efectuate și eliberarea de bonuri fiscale/ facturi;
  • Gestionarea fluxului de documente în clinică/ arhiva fișe pacienți;
  • Activități administrative specifice zonei de recepție (primire/ expedirere colete, plicuri, distribuirea lor în sediu)
  • Fidelizarea și menținerea pacienților existenți;
  • Preluarea feedback-ului din partea pacienților și îmbunătățirea continuă.

Clientul nostru este o companie națională cu o competență tehnică înaltă care oferă în pachetul standard de angajare pentru această poziție:
  • Salariu de bază motivant;
  • Tichete de masă și cadou;
  • Decont transport;
  • Cursuri dezvoltare personală;
  • Contract perioadă nedeterminată.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024