Gratis

Front desk officer / Receptionera

FACILITEC SERVICES SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
Persoană dinamică, de încredere, comunicativa, amabila, pozitiva, energica, atenta la detalii, care lucrează în echipă
Ideal student sau absolvent, nu este necesara experienta anterioara
Limba Engleza nivel conversational
Permis de conducere cat. B (constituie avantaj, nu obligatoriu)
Cunostinte operare PC + Microsoft Office nivel mediu

Descrierea jobului

Facilitec Services Romania angajeaza receptionera in system hybrid, se lucreaza de acasa in sistem on-call si fizic de la biroul din Pipera (langa metrou) pentru check-inuri.
Se ofera training de specialitate in primele saptamani de la angajare.
Exista si posibilitatea de part-time

Responsabilitati:
Intampinarea si indrumarea clientilor
Gestionarea apelurilor și a emailurilor
Gestionarea online a clientilor in platforma
Transmiterea in timp eficient a informatiilor catre manager
Oferirea informatiilor despre cazare tuturor clientilor

Beneficii:
Salariu atractiv corelat cu experienta si rezultate
Tichete de masa
Decont transport
Asigurare medicala privata
Posibilitati reale de avansare
Mediu de lucru extrem de placut
Traininguri de specialitate

Facility & Property Management for offices, residential and industrial and logistic spaces.
Cu peste 10 ani de experiență pe piața imobiliară din România, compania noastră acoperă servicii de administrare proprietăți în zona activelor rezidențiale și de birouri.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024