Gratis

Receptie Centrul medical Ortokinetic

S.C. ORTOKINETIC UCG SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoana pentru Receptie la Clinica Ortokinetic Timpuri Noi, Băneasa, Pipera și Dorobanti

Cerințele postului sunt:
[✔] aspect plăcut și atitudine caldă, prietenoasă
[✔] disponibilitatea de-a fi alături de pacienții noștri cu toate informațiile
[✔] atenție distributivă
[✔] experiență pe un post similar sau dorința de a învăța alături de noi

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi preluarea si gestionarea atat a pacientilor cat si a medicilor care vin in clinicile noastre.

Oferim un pachet salarial atractiv, o experiență de lucru plăcută într-un mediu medical de înalt nivel, în care te vei simți minunat și vei avea șanșa să crești profesional alături de noi.
Salariul este de 3000 lei NET, cu posibilitatea de crestere trimestriala in functie de performante.
Dacă știi pe cineva care este în căutarea unui job de receptionera, dă-i mai departe acest mesaj

Misiunea noastra la Ortokinetic consta in oferirea de servicii medicale de cea mai inalta calitate pacientilor care vin in Bucuresti si Ilfov. In centrele noastre veti gasi:
- O echipa multidisciplinara care colaboreaza pentru un diagnostic si un tratament complet;
- Un mediu placut unde pacientii se pot simti in siguranta;
- O preocupare continua pentru inovatie, educatie si cercetare in domeniu.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024