Gratis

Proiectant mobilier

MOREM GROUP SRL

Candidatul Ideal

Dorim sa marim echipa cu un post de Proiectant mobilier.
CV-urile cu o minima experienta in domeniu vor fi luate in considerare.

Cautam un coleg/colega care sa se implice activ si responsabil in proiectele de mobilier la comanda din faza de concept pana in etapa de executie a produselor finite.
  • Cunoaste procesul de proiectare si productie mobilier la comamda
  • Experienta de minim 3ani in proiectarea 2d/3d in programme specializate tip: AutoCad, Kitchen Draw/ Pro100/ sketchup
  • Experienta in programul Corpus prezinta avantaj
  • Cunoaste materiale specifice industriei mobilierului si tehnologia de realizare a acestuia
  • Persoana cu studii superioare
  • Detine permis de conducere cat. B
  • Persoana atenta la detalii si cu abilitati bune de lucru in echipa
  • Cunostinte de limba engleza reprezinta un avantaj dar nu este o obligativitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati post
  • Preluarea cererilor de oferta ale clientilor;
  • Consiliere clienti si realizare cotatii de pret cu prezentarea materialelor alese
  • Realizeaza masuratorile de executie si detaliile specifice ale spatiilor de amenajat
  • Realizeaza proiectele tehnice de executie – incluzand necesarul de material si accesorii.
  • Ofera suportul tehnic necesar colegilor din echipele de productie si montaj
Beneficii
  • Salariu 5000 lei si bonus de performanta
  • Oferim prime de sarbatori
  • Oferim transport
  • Oferim stabilitate, compania avand o experienta de 20 de ani in productia mobilierului la comanda
  • Mediu de crestere profesionala

Producator de mobilier customizat, Morem Group ofera solutii complete si moderne de consiliere, design, proiectare computerizata 3D, echipare, asamblare si montare a mobilierului custom. Infiintata in anul 2002 dispune in prezent de 2 puncte de lucru in Bucuresti si Brasov, hala proprie de productie in judetul Dambovita si un vast portofoliu de clienti, atat din sectorul rezidential, cat si din cel al amenajarilor office.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024