Gratis

Proiectant Mobilier

Woodgray S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

We are Hiring !!
- Să aibe cunoștințe temeinice de desen 3D și programe de proiectare (AutoCAD).
- Experiență profesională în domeniul producției de mobilier.
- Cunoștinte tehnice și de proiectare mobilier (materiale, tehnici de execuție, feronerie).
- Să aibe cunoștințe aprofundate de matematică și informații tehnice pentru realizarea mobilierului.
- Să fie perseverent și determinat să obțină rezultate excelente.
- Organizat, eficient și atent la detalii.
- Calități foarte bune de comunicare, prezentare și argumentare.
- Sociabil și capabil de a lucra în echipă.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Este atent la cerințele clientului și găsește soluția tehnică cea mai potrivită.
- Desenează și proiecteză în programele specifice (AutoCAD, Rhinoceros) conform măsurătorilor și dorințelor clientului.
- Lansarea proiectelor în fabricație și urmărirea derulării acestora.
- Verifică periodic termenul de execuție și încadrarea în termen a lucrărilor.
- Găsește soluții în remedierea situațiilor neprevăzute.
- Respectă procedurile din cadrul companiei.
- Abordarea unei atitudini în măsura promovării companiei.
- Păstrează confidențialitatea informațiilor legate de firmă.

Beneficii:
- Asiguram un mediu de lucru pozitiv care incurajeaza cele mai bune rezultate.
- Salariu + Comision 2,5% din proiect !
- Mediu de lucru tanar, placut si motivant.
- Sansa de dezvoltare si crestere in cadrul companiei.

Compania WOODGRAY înființată în anul 2018, oferă clienților săi servicii de înaltă calitate. Se pune accentul pe detalii și întotdeauna atenți la dorințele clienților noștrii. WOODGRAY se ocupă cu realizarea proiectelor atăt pentru persoane fizice căt și pentru firme. Fiecare proiect este atent lucrat, reprezentănd o adevărată provocare pentru echipa noastră. Mobilierul se realizează din diferite materiale (lemn, sticla,metal), iar rezultatele sunt întotdeauna peste așteptările clientilor noștrii.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024