Gratis

Personal Restaurant *Locatie Noua

CIS REAL EVOLUTION S.R.L.
14 poziții

Candidatul Ideal

Angajăm personal front of the house și back of the house pe diferite poziții conform detaliilor de mai jos. Cu sau fără experiență, căutam persoane motivate, dornice să învețe și să evolueze într-o companie nouă din HoReCA aflată în plină ascensiune.

POZIȚII DISPONIBILE:

OSPĂTAR (cu experiență în restaurante premium sau hotel 5*) B/F
AJUTOR de OSPĂTAR (cu experiență minimă obligatorie) B/F

BARMAN (cu experiență în restaurante premium sau hotel 5*) B/F

BUCĂTAR (cu experiență) B/F
AJUTOR de BUCĂTAR (cu experiență) B/F

Programul de lucru este în ture de 8 ore. În incinta complexului avem: restaurant, bar restaurant, terasă exterioară, piscină, bar piscină, ponton live cooking, beer graden, terenuri tenis, padel.

- Face parte dintr-o echipă tânără, activă, zâmbitoare și pozitivă, dornică de învățare și evoluție.
- Lucrează într-un mediu destins și profesionist unde stabilitatea, învățarea și susținerea sunt elemente de bază.
- Are acces la traininguri de dezvoltare personală și profesională.
Salariu corect conform pregătirii și cerințelor.
- Bonusuri în funcție de atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

Atribuții principale:

- Rezolvarea solicitărilor oaspeților, colegilor după caz, respectând cerințele locale, valorile si standardele interne.
- Promovarea către oaspeți a serviciilor și produselor oferite de către complex;
- Desfășurarea activității conform standardelor de lucru din cadrul manualului intern.

Descrierea companiei

UNDA: open possibilities
Publicat 28 Apr. 2024 Reactualizat 28 Apr. 2024 Expiră 28 Mai 2024