Gratis

Personal Hotelier și restaurant pe insula Creta

A & N Recruting Mapamond S.R.L.
100 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui numar mare de oameni ce isi doresc sa lucreze intr-un mediu activ si divers.

Descrierea jobului

Muncă sezonieră în Grecia pe insula Creta cu următoarele poziții disponibile:

- Bucătar A, B, C - de la 1200 € la 1800 €
- Ajutor de bucătar - 1200 €
- Barman 1200 € - 1600 €
- Ospatar - de la 1050 € la 1400 €
- Ospatar pe plajă - 1500€
- Ajutor de ospătar - de la 1000 € la 1400 €
- Recepționer (cunoștințe de limba engleză) - 1600€
- Menajere - 1000 €
- Spalator de vase - de la 1000 € la 1200 €
- Vânzător/Vânzătoare in buticuri - 1200 €

Durata contractului este de șase luni, cu posibilitate de prelungire, 8-9/zi de lucru. Zilele libere pot varia în funcție de volumul de muncă. Orele suplimentare se plătesc în baza contractului de muncă stipulat de legislație.

Masa si cazarea sunt asigurate (în mod gratuit) de către angajator. În unele cazuri în care nu se asigură mâncarea, angajatul primește un venit suplimentar care să acopere masa.
Experienta in posturi corespunzatoare este obligatorie sau relevanta, instruirea este asigurata de catre angajator.

Persoanele care doresc mai multe informații pot trimite un email la recruitingmapamondromania@gmail.com.
Pentru a aplica, trimite-ne CV-ul tău la aceeași adresă de e-mail.
*Selectarea angajaților se bazează pe CV, deci este importantă completarea corectă a informațiile despre experiența de muncă.

A&N Recruting Mapamond este o firma de recrutare destul de tanara ce faciliteaza o comunicare fluida si corecta intre partile implicate, scopul nostru fiind ca fiecare persoana ce apeleaza la noi sa isi gaseasca un loc de munca sigur si in concordanta cu nevoile si dorintele sale.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024